FOTO  HŠK Zrinjski: Tekstualni prijenos iz Maribora

Stadion HŠK Zrinjski, navijači, NK Maribor, Stadion HŠK Zrinjski, NK Maribor, Stadion HŠK Zrinjski, NK Maribor, Liga prvaka, HŠK Zrinjski

94. minuta KRAJ NK Maribor - HŠK Zrinjski 1:1

90. minuta 4. minute produžetka

86. minuta Posljednja promjena u Zrinjskom. Iz igre izlazi Pezer, a ulazi Mulahuseinović.

80. minuta Iz igre u Zrinjskom izlazi Miloš Filipović, a ulazi Tonći Kukoč.

78. minuta Tavareš izlazi sam pred vrata Zrinjskog, ali na sreću Plemića lopta odlazio pored vrata.

74. minuta Šut napadača Maribora, ali odlično izbacuje loptu od svog gola vratar Pirić.

73. minuta Odličan šut Ćavara, ali brani vratar Maribora Handanović.

72. minuta Šut Todorovića lijevom nogom odlazi preko vrata Maribora.

70. minuta Prva izmjena kod Zrinjskog. U igru ulazi Marijan Ćavar, a izlazi Marko Perišić.

65. minuta Hotić izlazi, ulazi Mešanović i umjesto Zahovića ulazi Tavareš kod Maribora.

63. minuta Ubačaj Stojkića, ali kasni Jović.

60. minuta Odličan šut Kataneca ipak zaustavlja obrana Maribora.

58. minuta Odlična prigoda Hotića za Maribor ali na sreću Plemića lopta odlazi pored vrata Pirića.

55. minuta Šut Todorovila odlazi visoko preko vrata domaćina.

50. minuta Ubačaj Todorovića izbacuje obrana domaćih izbacuje u korner. Nakon kornera lopta dolazi do Pezera koji se najbolje ne snalazi u šesnaestercu domaćih.

46. minuta Počelo drugo poluvrijeme

45. minuta Kraj prvog pluvremena. Rezultat 1:1.

37. minuta Ubačaj Stojkića, a obrana Maribora panično izbaciva loptu u korner. Nakon kornera šut glavom Pezera odlazi preko vrata Maribora.

31. minuta Šut Tonija Jovića odlazi visoko preko vrata domaćih.

27. minuta Viler donosi izjednačenje. Loša reakcija vratara Zrinjskog Pirića kojega je lobovao nogometaš Maribora Vilera.

24. minuta U prilici je napadač Maribora Zahović, ali odlično se postavlja stoper Zrinjskog Jakovljević i izbacuje loptu van granica igrališta.

Oko 500-tinjak Ultras-a nadglasalo je domaćina.

21. minuta Odličan šut Stojkića ipak završava na vanjskom dijelu vrata Maribora!

18. minuta Odlična prigoda Zrinjskog, ali ubačaj Todorovića izbacuje zadnja linija Maribora.

11. minuta Pritisak Maribora. Korner za Maribor, ali Pirić je na mjestu!

10. minuta Šut Ahmedija odlazi u korner.

9. minuta Odlična prigoda za Zrinjski. Jovićev šut izbacuje zadnja linija Maribora.

7. minuta GOOOOl Ognjen Todorović dovodi Zrinjski u vodstvo.

4. minuta Bez većih uzbuđenja na početku utakmice. Igra se uglavnom na sredini terena.

1. minuta Utakmica je počela. Sa centra krenula je ekipa HŠK Zrinjski.

NK Maribor: Handanović, Šuler, Pihler, Ahmedi, Kabha, Hotić, Zahovič, Bajde, Rajčević, Viler i Palčić.

HŠK Zrinjski: Pirić, Galić, Jović, Pezer, Stojkić, Todorović, Perišić, Jakovljević, Katanec, Filipović, Bilbija.

Još petnaestak minuta do početka uzvratne utakmice 2. predkola Lige prvaka između NK Maribor - HŠK Zrinjski.