FOTO  HŠK Zrinjski - OFK Gradina 2:1

KRAJ UTAKMICE HŠK Zrinjski - OFK Gradina 2:1

90.minuta Igrat će se 2minute sudačke nadoknade.

88.minuta Gradina je pokušala iz slobodnog udarca ali na mjestu je bio Vasilj

83.minuta Treću izmjenu izvršava Karačić, u igru ulazi Poredski, a izlazi Arežina.

76.minuta Promjena u ekipi Gradine izlazi Likić, a u igru ulazi mašić

74.minuta Nakon ubačaja Bekić se ne snalazi pred vratima gostiju i ostaje 2:1 za Zrinjski.

69.minuta Izmjena kod gostiju, iz igre izlazi Šehrić , a u igru ulazi Ibrić.

63.minuta Igra se uglavnom odvija na polovici gostiju.

56.minuta Karačić radi i drugu izmjenu izlazi strijelac prvog gola Zrinjskog Ante Radeljić a umjesto njega ulazi Luka Brlenić

51.minuta GOOOOLLL Mile Pehar je postigao vodeći pogodak za Zrinjski nakon sjajne akcije plemića.

49.minuta Odlična šansa za Zrinjski nakon ubačaja najbolje se snašao Arežina ali lopta odlazi pored gola.

46.minuta Počela je utakmica, Karačić je izvršio izmjenu, umjesto Čilića ušao je Mile Pehar.

KRAJ 1. poluvremena HŠK Zrinjski - OFK Gradina 1:1

45.minuta Sudac Valjić Ognjen produžio je prvo poluvrijeme 2.minute

44.minuta Pokušavaju plemići na sve načine postići pogodak , ali lopta jednostavno neće u gol.

41.minuta igra se odvija na sredini terena, u međuvremenu žuti karton je dobio nogometaš Zrinjskog Anto Radeljić

36minuta Igrač gostiju Udovičić nakon grubog starta dobiva žuti karton

30minuta Nakon šuta Arežina sa 20metara , Bekić sa 6metara promašuje vrata gostiju

27.minuta GOOOOLLL Izjdnačujući pogodak postiže Anto Radeljić, nakon što je Arežina odlično ubacio iz kornera

25.minuta  Domaći vrše pritisak nad gostima i sve više napdaju na gol gostiju.

21.minut GOOOOLLL Gradina je povela 1:0 , nakon greške Miličevića , nogometaš Gradine Brčkalić ostao je 1 na 1 sa Vasiljom i postigao pogodak.

19.minut Muminović šutira sa 20 metara ali lopta odlazi pored gola

14.minut Odlična prilika za Zrinjski, nakon nabačaja Crnova pred vratima gostiju nije se snašao Čilić.

7.minut Bez nekih većih prilika , igra se uglavnom odvija na sredini terena

3.minut Odličan šut Čilića ali lopta odlazi pored gola