FOTO  HŠK Zrinjski-NK Osijek 1:1

Stadion HŠK Zrinjski, NK Osijek

Protivnik Plemićima bila je ekipa NK Osijek, a utakmica se igrala u Međugorju pred nekoliko stotina gledatelja, uglavnom navijača Zrinjskog.

U prvom poluvremenu za Zrinjski su nastupili: Bandić, Laštro, Katanec, Petrak, Pehar, Arežina, Stojanović, Vranjić, Nikolić, Ačimović, Zakarić.

Zrinjski je bolje otvorio utakmicu te je mrežu Osijeka već u 19. minuti utakmice pogodio Nikolić. Ipak, u 27. minuti utakmice Osijek pogađa mrežu Bandića za 1:1.

Prvo poluvrijeme završilo je rezultatom 1:1

Drugo poluvrijeme za momčad Zrinjskog nastupili su: Karačić, S. Radeljić, Graovac, Ščepanović, Filipović, Todorović, Mešanović, Stojkić, Radulović, Baić, Žeravica.

Zadnjih 15. minuta utakmice Zrinjski je igrao sa igračem manje jer je igru zbog povrede morao napustiti Blaić.

Utakmica je završila rezultatom 1:1.