FOTO  HŠK Zrinjski-NK Lučko 2:2

Utakmici je po lijepom vremenu nazočilo oko 300 gledatelja koji su prvih 70 minuta gledali dobru utakmicu sa dosta prigoda i pogodaka. Zrinjski se propisno ispromašivao u prvom dijelu, a Plemići su poveli preko Crnova, da bi gosti poravnali preko Petraka na 1:1 i to je bio rezultat prvog dijela.

Zrinjski je i u drugom dijelu poveo pogotkom Muminovića, da bi opet Petrak poravnao na 2:2. Zadnjih 20 minuta tempo je pao, pa se i nije moglo puno toga vidjeti na terenu.

HŠK Zrinjski: Melher (od 46. Vasilj), Sesar, Graovac, Crnov (od 80. Martinović), Pehar (od 89. Bekić), Šćepanović (od 70. Marković), Gligorov, Miličević, Arežina (od 85. Barišić), Žuržinov (od 65. Marjanović) i Muminović (od 65. Lisica).

NK Lučko: Jajalo, Lovrić, Lučić, Lukačević, Petrak, Krišto, Džaja, Sopčić, Sabljić i Abramović (još su nastupili: Kovačić, Burić, Pazman, Krznarić, Stipković, Pejić, Trepčić i Dragičević).