FOTO  HŠK Zrinjski-NK Čelik 1:1 - 18.03.2012

HŠK Zrinjski, NK Čelik, Premijer liga BiH
Čelik ide kući pjevajući sa bodom i pogotkom u 90 minuti, a Plemići mogu žaliti za brojnim prigodama koje su propustili. Zrinjski je bio puno bolji protivnik, ali rezultat se piše i on glasi 1:1.

Utakmicu je došlo pogledati oko 3000 gledatelja, a momčadi su nastupile u sastavima:

HŠK Zrinjski: Melher, Džidić, Ivešić, Marjanović, Pehar, Krišto (od 60. Miličević), Stojkić, Markić, Žuržinov (od 76. Arežina), Popović (od 10. Lamešić) i Aničić.

NK Čelik: Hinović, Brković, Stupar, Čović, Jusić, Martinović, Purić, Damjanović (od 72. Horić), Smriko (od 72. Isaković), Kapetan (od 62. Šišić) i Vršajević.

Zrinjski je došao u vodstvo u 5 minuti preko Ivešića, a poravnao je u 90 minuti Šišić.

Navijači Zrinjskog su sa dvije parole pokazali što misle o trenutnom stanju u BH nogometu.

Spoznor prijenosa: Benzinske postaje OIL AC