FOTO  HŠK Zrinjski: Mlađi pioniri svladali Ramu 3:1

Zrinjski-Rama
Utakmica je završila pobjedom mladih Plemića rezultatom 3:1. Poveli su gosti iz Rame u 11 minuti utakmice preko Metera koji je sjajnim udarcem sa preko 20 metara iznenadio vratara Zrinjskog.

Poravnali su Plemići u 23 minuti, a strijelac je bio Šilić. Na 2:1 povisio je Aničić u 28, a konačan rezultat 3:1 postavio je Miličević u 38. minuti utakmice.

HŠK Zrinjski: Pušić, Muselimović, Bošnjak, Kolobara, Ivanković, Vukša, Džidić, Mihić, Miličević, Šilić i Aničić. Još su igrali Blažević, Stanić, Musa, Beus, Sesar, Bogdan i Sudar.

HNK Rama: Malekin, Prskalo, Meter, Miličević, Lončar, Tubić, Petrović Antonio , Marić, Baketarić, Jozić i Petrović Ivo. Još su igrali Barešić, Franjušić, Peran, Marić, Šimunović, Dedić i Pavlović.