FOTO  HŠK Zrinjski: Kadeti slavili protiv Slobode, juniori ispustili pobjedu u zadnjoj minuti

Zrinjski - Sloboda
KADETI: Zrinjski - Sloboda 2:1

Kadeti Zrinjskog zabilježili su veliku pobjedu nad dosad neporaženom ekipom kadetskog prvenstva. Slavili su sa 2:1 pogocima Klarića i Stojića. Za goste pogodio je Hadžikadunić tri minute prije kraja susreta. Rezultat je mogao biti i uvjerljiviji, ali golman gostiju Čizmić u par navrata je odlično reagirao te je potvrdio kako je trenutno najbolji golman kadetske lige.

JUNIORI: Zrinjski - Sloboda 1:1

U drugoj utakmici između juniora Zrinjskog i Slobode podijela bodova rezultatom 1:1. Domaćin je vodio do posljednje minute pogotkom Puljića da bi gosti u zadnjoj minuti izjednačili preko Pavića. Treba istaknuti da je domaćin propustio realizirati i kazneni udarac.