FOTO  HŠK Zrinjski: Kadeti i juniori slavili protiv Drine

Zrinjski - Drina (kadeti, juniori)
KADETI: Zrinjski - Drina 4:1

U teškim vremenskim uvjetima kadeti Zrinjskog zabilježili su pobjedu nad gostima iz Zvornika od 4:1. Iako su gosti došli u vodstvo već u 15.minuti, mladi Plemići uspjeli su do poluvremena preokrenuti rezultat pogocima Zadre i Šumića. U nastavku utakmice domaćin postiže još dva pogotka za sigurnu pobjedu od 4:1. Strijelci su bili Rozić i Martinović. Rezultat je mogao biti i uvjerljiviji, ali golman gostiju Petrović odlično brani nekoliko velikih prilika domaćina.

JUNIORI: Zrinjski - Drina 3:1

I u drugoj utakmici pobjeda mladih Plemića. Juniori Zrinjskog slavili su protiv Drine sa 3:1. Zrinjski je poveo pogotkom Ćorića u 10.minuti. Samo tri minute kasnije Marić povećava prednost domaćina. Već na samom početku drugog poluvremena gosti iz Zvornika smanjuju preko Suljića, da bi konačan rezultat 3:1 svojim drugim golom postavio Ćorić u 85.minuti.

Nakon dva kola kadeti i juniori Zrinjskog imaju stopostotan učinak.