FOTO  HŠK Zrinjski: Juniori svladali Slaviju 2:1

juniori Zrinjski-Slavija
Bila je to čvrta i borbena utakmica u kojoj su gosti zadali dosta briga Plemićima, ali su na kraju ipak pognute glave napustili Mostar.

Zrinjski je dobro otvorio utakmicu i imao više od igre, ali mladi Plemići nisu mogli do pogotka. S druge strane gosti su praktički iz prve kakve takve šanse došli do vodstva, a strijelac je bio Salihagić u 11. minuti.

S rezultatom 0:1 otišlo se na odmor, a u drugi dio Plemići su ušli riješeni da preokrenu rezultat. Trud se isplatio u 50. minuti kada je krasnim pogotkom glavom poravnao Sušić.

Nakon poravnanja Plemići su nastavili pritisak, redale su se prigode, ali se rezultat nije mijenjao sve do 87. minute kada je Sabljić poentirao za veliko slavlje Plemića.

Nakon odigrana 23. kola momčad trenera Gagre prva je na ljestvici uz napomenu da Plemići imaju utakmicu manje.