FOTO  HŠK Zrinjski: Juniori svladali Borac i zasjeli na čelo ljestvice

Juniori Zrinjski Borac
Ova utakmica bila je ujedno i derbi prvenstva jer se sastali do danas neporaženi Borac koji je imao 22. boda i Zrinjski koji mu je bio za leđima sa bodom manje.

Utakmicu je pratilo oko 150 gledatelja. Zrinjski je krenuo agresivno, i Plemići su imali više od igre u prvom dijelu. Mogli su Plemići do vodstva u 12. minuti ali vratar Borca je obranio kazneni udarac koji je izveo Miketek.

Isti igrač je izveo korner iz koga Plemići ipak dolaze u vodstvo, a strijelac je bio Radeljić. Sa 1:0 se ide na odmor.

U drugom dijelu Borac ima malo više od igre i pokušava poravnati rezultat, ali im to ne uspijeva za nogom. Točka na i stavljena je u 85. minuti kada Miličević postavlja konačan rezultat 2:0

HŠK Zrinjski: Miletić, Zelenika, Kožul, Bevanda, Vulić, Radeljić, Vukša, Mikeek, Sušić, Čavar, Aćimović. Još su igrali Martinović, Škobić, Miličević, Škoro i Sabljić.

FK Borac: Pupovac, Tica, Petrović, Milić, Trninić, Milosavljević, Popović, Stanković, Maksimović, Kukić i Zukanović.

Nakon današnje utakmice mladi Plemići su na čelu ljestvice s 24 osvojena boda.