FOTO  HŠK Zrinjski: Juniori šeticom ispratili Drinu, iznenađujući poraz kadeta

Zrinjski - Drina

Kadeti: Zrinjski - Drina 1:2

Kadeti Drine iznenađujuće su došli do pobjede u Mostaru. Iako je Zrinjski prvo poluvrijeme kontrolirao igru, te je propustio nekoliko velikih prilika, gosti su opasno prijetili iz kontri. Iz jedne takve kontre gosti dolaze u prednost u 60.minuti. Ipak Zrinjski uspjeva doći do izjednačenja u 73.minuti kada pogađa Ljubić. Nakon tog gola Zrinjski je pokušavao doći do sva tri boda, ali u posljednoj minuti susreta odlična kontra gostiju koju uspješno realiziraju te dolaze do pobjede u Mostaru.

Juniori: Zrinjski - Drina 6:0

Nakon što su prošlo kolo uvjerljivo slavili u Travniku, juniori Zrinjskog odigrali su još jednu odličnu utakmicu u kojoj su slavili čak sa 6:0. Već na poluvrijeme Zrinjski odlazi s prednošću od tri gola, a strijelci su bili Sušić u 13., Bagarić u 20. te Kožul u 24.minuti. U nastavku susreta Zrinjski postiže još tri pogotka i to Radeljić u 64. i 88.minuti, te Sabljić u 81. minuti.