FOTO  HŠK Zrinjski-HNK Hajduk 2 2:1(1:1)

HŠK Zrinjski, HNK Haduk, Gabela
...koji se igra u Gabeli odigrali su prošlogodišnji pobjednik HŠK Zrinjski i momčad HNK Hajduk 2.

Utakmicu je pratilo oko 1500 gledatelja, većinom navijača Zrinjskog, a bila je i grupa navijača Hajduka.

Sve do 70. minute susreta rezultat je bio izjednačen kada u jednoj ''hokejaškoj'' izmjeni trener Plemića umjesto Bilbije, Jovića, Filipovića i Jamak u igru ulaze Todorović, Peko, Pehar i Kobiljar. Plemići prave veći pritisak na obranu Hajduka i tako u 77.minuti sa 11. metara Mešanović postiže zgoditak , 2:1 za HŠK Zrinjski , što je i krajnji rezultat ovog meča.

Sutra u Finalu HŠK Zrinjski očekuje pobjednika susreta GOŠK - Gorica

Zrinjski je nastupio u sastavu:

Pirić (Bandić  od 46.min) - Blaić,Lučić,Katanec,Stojkić(od 79.min Kajkut)-Tomić,Jamak(od 70.min Kobiljar)-Filipović(od 70.min Peko),Biblija(od 70.min.Todorović),Jović(od 70.min Peko)-Mešanović(od 79. min Bogdanović)

Strijelci za Plemiće bili su Filipović u 13. minuti susreta i Mešanović u 77. minuti iz jedanaesterca