FOTO  HŠK Zrinjski-FK Velež 1-0 (0:0)

Zrinjski-Velež
U utakmicu su momčadi ušle sa totalno različitim raspoloženjima. HŠK Zrinjski je uoči utakmice bio prvi na ljestvici na samo korak od naslova nove titule prvaka. S druge strane Velež je na posljednjem mjestu ljestvice i iduće godine seli u niži rang natjecanja.

Utakmicu je došlo pogledati oko 6000 gledatelja, a posebno glasni i spremni za slavlje bili su domaći navijači popularni Ultrasi. I gosti su imali potporu svojih par stotina navijača.

HŠK Zrinjski: Karačić, Blaić, Tomić, Todorović, Stojanović, Mešanović, Petrak, Laštro, Katanec, Zakarić, Bilbija.

FK Velež: Bilbija, Mahinić, Serdarević, Hajdarović, Demić, Rovčanin, Jakupović, Ćemalović, Lukomirak, Papaz, Husić.

Prvo poluvrijeme završilo je rezultatom 0:0 i pored potpune nadmoći HŠK Zrinjski nije uspio zatresti mrezu .

U nastavku nastavila se dominacija Plemića, a u 48. minuti Nemanja Bilbija koristi dobar ubacaj sa strane i pogađa za 1:0 i veliko slavlje navijača Zrinsjkog.

Nakon vodstva Zrinjski je i dalje pokušavao postići još koji pogodak, a gosti su i dalje branili, te iz kontri vrebali svoju šansu. Ružne scene su se dogodile kada su navijači Veleža bakljama zasuli donju tribinu stadiona sa gledateljima, nakon čega su i odstranjeni sa stadiona.