FOTO  HŠK Zrinjski-FK Sloga 4-0(4:0)

Stadion HŠK Zrinjski, FK Sloga

Posljednju provjeru pred početak drugog dijela prvenstva nogometaši Zrinjskog su odigrali sa FK Sloga iz Simin Han.

Prijateljska utakmica , proba svih kombinacija i raspoloživih snaga pred ponovni  početak sezone i obranu  titule iz prošlog prvenstva.

Prvo poluvrijeme Plemići su igrali dobar nogomet, stvarali su prigode i rezultat toga su četiri pogotka u mreži Sloge. S druge strane gosti su opasno zaprijetili preko Jazvina, ali siguran gol  je spasio Galić.

Drugo poluvrijeme Slišković je napravio brojne izmjene, kao i njegov kolega s klupe FK Sloga.  I  u drugom dijelu Zrinjski je bio dominantan, i vratar Sloge je u nekoliko navrata spašavao svoja vrata. Na kraju sigurna i zaslužena pobjeda Plemića 4:0.

HŠK Zrinjski-FK Sloga 4-0(4:0)

HŠK Zrinjski: Pirić - Galić (od 46. Kadušić), Jakovljević (od 66. Laštro), Barišić (od 76. Kokorović), Stojkić (od 66. Hairlahović) - Perišić (od 46. Jamak) , Čirjak - Filipović (od 66. Gržan), Bilbija (od 66. Bencun), Jović (od 66. Hajdarević) - Handžić (od 46. Aćimović)

FK Sloga: Abidhodžić, Hrelja, Efendić, Kojić, Širanović, Stjepanović, Musić, Bošnjak, Pirić, Jazvin, Mahmutović

Strijelci: 1:0 Handžić 10.minuta, Bilbija 19. minuta, 3:0 Jakovljević 45. minuta, 4:0 Bilbija 45+ minuta,

Suci: J.Martinović, S.Bubalo, B.Dujmović