FOTO/VIDEO  HŠK Zrinjski-FK Slavija 2:1

Utakmici je nazočilo oko 1500 gledatelja, a i ovaj puta su gosti došli do vodstva preko Aleksića u 9. minuti. Nakon toga Plemići su zaigrali bolje i rezultat ze igre je poravananje preko Bekića u 27. minuti. Nakon toga imali su Plemići još par prigoda, ali se na odmor otišlo sa 1:1.

U drugom dijelu su se nastavile napadačke akcije Zrinjskog. Gol vrijedan pobjede i tri boda postigao je najbolji pojedinac susreta Pero Stojkić nakon grube greške obrane Slavije u 47 minuti. Do kraja susreta mogli su Plemići i do još nekog pogotka, ali su mreže mirovale.

HŠK Zrinjski: Vasilj, Graovac, Radeljić, Brlenić, Marjanović (od 66. Đurić), Bekić (od 85. Poredski), Crnov (od 74. Čilić), Stojkić, Muminović, Barišić, Aničić.

FK Slavija: Dujković (od 44. Tomović), Svitlica, Urošević (od 62. Mamić), Rašević, Dudo, Kokot, S. Radovanović, Dudić (od 78. I. Radovanović), Benović, Đorđević, Aleksić.