FOTO  HŠK Zrinjski-FK Kozara 2:3

HŠK Zrinjski, FK Kozara

Utakmici je nazočilo tek par stotina onih najvatrenijih navijača, a i oni su kućama otišli razočarani još jednim porazom svojih nogometaša. Prvi dio imao je Zrinjski terensku nadmoć, ali bez nekih velikih prigoda. Malobrojni gledatelji nisu imali puno toga za vidjeti, a Zrinjski je došao do prednosti u 34. minuti preko Bekića i tako je završilo prvo poluvrijeme.

Drugi dio gosti se otvaraju i to im se isplatilo već u 50. minuti kada je Kojić poravnao rezultat. Nakon toga Plemići kreću po vodstvo, a njega donosi opet Bekić pogotkom u 70. minuti. Kada se očekivao kraj uporni gosti su uspjeli preokrenuti rezultat. Prvo je za 2:2 poravnao opet Kojić, a već u slijedećem napadu Hadžić ponovo vadi loptu iz svoje mreže za konačnih 2:3 i veliko slavlje Kozare. Strijelac za  ipak zasluženu pobjedu gostiju bio je Lekić.

Jedini vrijedni spomena su navijači Zrinjskog koji su bodrili svoje nogometaše tijekom cijele utakmice, a pjesma Ultrasa odjekivala je sa stajanja još dugo vremena nakon završetka utakmice.