FOTO  HŠK Zrinjski-FK Igman 6:0

zrinjski-igman

Utakmicu je pratilo oko 150 gledatelja. Zrinjski je bio puno bolji protivnik, i dobili su Plemići prvi dio 3:0. Strijelci su bili Šćepanović u 7, te Kordić u 21 i 29 minuti, Imali su nogometaši Zrinjskog još nekoliko prigoda, a goste iz Konjica spasio je vratar Vasilj u nekoliko navrata.

Na 4:0 povisio je Tomaš u 49. minuti susreta. Za 5:0 pogodio je Boljat u 68, a konačan rezultat postavio je Popović u 82. minuti.  I u ovom drugom dijelu najbolji kod Igmana bio je vratar  Vasilj.

Pri postizanju pogotka Popović se ozlijedio, a o težini ozljede znat će se više nakon liječničkog pregleda. Valja istaći da je danas nakon ozljede jedno poluvrijeme odigrao i Pero Stojkić kapetan Zrinjskog.

HŠK Zrinjski: Tirić, Zlatić, Boljat, Radeljić, Tomaš, Radulović, Vukomanović, Šćepanović, Dedić, Pehar i Kordić. Još su igrali Stojkić, Filipović, Popović  i Aćimović.

FK Igman:  Vasilj, Jozinović,  Lukomirak, Murtić, Hasanhodžić, Husović, Graho, Sultanić, Bajrić, Pehlić, Krajina.