FOTO  HŠK Zrinjski - FC Zürich 0:3 (0:2)

UEFA Youth League), juniorska Liga prvaka, HŠK Zrinjski, FC Zurich

Danas su se na stadionu pod Bijelim Brijegom u okviru juniorske Lige prvaka (UEFA Youth League)  sastali HŠK Zrinjski i FC Zürich. Utakmici je nazočilo oko 1500 gledatelja a momčadi su istrčale u slijedećim sastavima:

HŠK Zrinjski: Medan, Bubalo, Šetka, Vulić, Zadro, Bošnjak, Šunjić, Rozić, Miketek, Ćavar, Albijanić

FC Zürich: Milosavljević, Sadiku, Antoniazzi, Xhemajli, Sadrijaj, Domgjoni, Ruegg, Aliu, Volkart, Ribeiro, Kamberi

Nakon početne inicijative mladih Plemića ipak gosti dolaze u vodstvo pogodkom Ruegga u 7.minutu susreta. Taj pogodak je unio je još više sigurnosti i poleta gostujućoj ekipi tako da su u 33.minutu susreta povisili svoje vodstvo na 2:0 preko Izer Aliua,što je bio i rezultat poluvremena. U drugom poluvremenu gosti čuvaju veliku prednost i pokušavaju i povećati prednost, a to im i uspjeva u 76.minutu ponovno preko danas raspoloženog Ruegga. Rezultat od 3:0 za goste iz Zuricha što je i krajnji rezultat susreta.