FOTO/VIDEO  HŠK Zrinjski-FC Botev 1:1

Danas je odigrana prva utakmica 2.pretkola Europske lige između Zrinjskog i Boteva u kojoj nije bilo pobjednika.

Zrinjski je poveo u 21. minuti. sjajno akcijom, Crnov je ubacio, a Simeunović pogodio za veliko slavlje domaćih navijača i igača.

Botev je uspio poravnati rezultat nakon samo tri minute nastavka. Kortzorg pogađa za 1:1, što je bio i konačan rezultat utakmice.

Obije momčadi su završile utakmicu sa po 10. nogometaša jer su isključeni prvo Stojkić u 42., a zatim i Domovchiyski u 44. minuti utakmice.

HŠK Zrinjski: Dujković, Brković, Radeljić, Stojkić, Aničić, Savić (od 55. Miličević), Muminović, Simeunović, Đurić, Crnov (od 64. Kantar), Popović (od 73. Bekic).

FC Botev: Stachowiak, Hristov (od 46. Kortzorg), Sprockel, Grncharov, Minev, Galchev, Jirsak, Anicet, (od 35. Domovchiyski), Vieira (od 79. Kostov ), Ognyanov, Nedelev.

Uzvratni susret drugog pretkola između Zrinjskog i Boteva igra se za tjedan dana u Burgasu.