Strijelci: 0:1 - Rebić (17'), 0:2 - Brozović (20')

Žuti kartoni: Gorupec (51'), Nojok (54'), Kulač (56'), Zelenika (66'), Curikov (85')

Ukrajina U-21: Denčuk, Ordec, Nepliah, Karavajev (od 46' Kulač), Bolbat (od 80' Čurko), Curikov, Nojok, Kalytvyncev, Babenko (od 46' Malinovskyj), Nasonov, Bohašvili. Izbornik: S. Kovalec.

Hrvatska U-21: Zelenika, Vrsaljko, Šimunović, Župarić, Gorupec, Radošević, Brozović, Mišić (od 66' Šitum), Kovačić (od 86' Močinić), Pjaca, Rebić (od 78' Mrzljak). Izbornik: N. Kovač.

Uz pobjedu u Lihtenštajnu, Hrvatska U-21 od ponedjeljka na svom kontu ima i vrlo vrijedna tri boda iz Ukrajine. Na gostovanju u Lvivu Hrvatska U-21 stigla je do pobjede rezultatom 2:0.

Do vodstva su mlade hrvatske nogometne nade stigle u 17. minuti, kada je Kovačić izvrsnom loptom poslužio Rebića, koji vara svog čuvara i matira domaćeg vratara za 1:0.

Samo tri minute poslije Rebić se iz strijelca prometnuo u asistenta. Vrlo je lijepo proigrao Brozovića, koji uspijeva skrenuti loptu i tako prevariti Denčuka za udvostručenje hrvatske prednosti.

Ukrajinci u prvom dijelu nisu bili opasni, a Hrvatska je odigrala još nekoliko dobrih akcija, da bi tik prije odlaska na odmor Rebića zaustavila prečka.

S dvojicom novih igrača u sastavu, domaćin je u drugom poluvremenu odigrao bolje i češće pritiskao, no Hrvatska nije ispuštala svoje vodstvo te je mogla uzdignutih ruku napustiti teren.