FOTO  Hrabri pioniri Sloge iz Ljubuškog s desetoricom do boda u Livnu

Troglav - Sloga Ljubuški

Pioniri: Troglav - Sloga Ljubuški 1:1

U odgođenoj utakmici 3.kola MŽL za pionire veliku senzaciju napravili su pioniri Sloge iz Ljubuškog koji su uspjeli ostati neporaženi na gostovanju u Livnu. Taj uspjeh još je veći jer su gosti iz Ljubuškog došli samo sa deset igrača, ali svojom požrtvovnošću i hrabrom borbenom igrom uspjeli su osvojiti veliki bod.

Domaći nogometaši od početka utakmice preuzeli su terensku inicijativu, ali gosti ipak nakon jedne akcije u 7.minuti preko Kraljevića dolaze u vodstvo. Ipak u posljednjoj minuti prvog poluvremena nakon velikog pritiska Troglav uspjeva doći do izjednačenja kada pogađa Borić za konačnih 1:1.

U nastavku utakmice domaći nogometaši nastavljaju s potpunom dominacijom te su pokušavali doći do pobjede međutim svojom borbenom igrom pioniri Sloge uspjevaju osvojiti zasluženi bod.