FOTO  HNK Sloga Uskoplje-NK Hajduk 1:2

Hajduk, nk sloga

Danas u Tomislavgradu na sreću nije bilo nikakvih nereda, ali nazočni gledatelji nisu ni uživali u igri suparnika. Hajduk je dobro otvorio utakmicu i imali su bijeli na samom početku nekoliko odličnih prigoda, ali su na vodstvo morali čekati do 11. minute kada je Vukušić iskoristio odličnu asistenciju Sharbinija i pentirao za vodstvo Hajduka 1:0.

Kada se očekivalo povećanje vodstva tempo je pao, što su iskoristili nogometaši Sloge i poravnali u 28. minuti preko Mišića na 1:1. Do kraja poluvremena rezultat se nije mijenjao. U drugom dijelu Balakov je promijenio cijelu momčad, i već u 48 minuti Hajduk je opet u vodstvu, a poentirao je Luštica.

Do kraja susreta imao je Hajduk inicijativu, imali su bijeli i nekoliko prigoda ali se rezultat nije mijenjao. Sloga se predstavila u dobrom svjetlu i dobro namučila favorizirani Hajduk. Iduću utakmicu Hajduk igra u utorak protiv Branitelja.

HNK Sloga-NK Hajduk 1:2

Tomislavgrad - Igralište HNK Tomislav. Gledatelja 2000. Sudac: Drago Tabak (Tomislavgrad).

Strijelci: 1:0 Vukušić (20.), 1:1 Mišić (28.), 2:1 Luštica (48.).
HNK Sloga Uskoplje: Tirić (od 37. Katlak) (od 61. Marušić) - Kovač (od 69. Latić), Zeko, Batinić, Đuliman (od 71. Škraba) - Simeunović (od 72. Milanović), Tomas (od 46. Fazlagić) (od 89. Jurina), Ilić (od 78. Martinović), M. Mišić (od 46. Zec) - Popović (od 80. Grubeša), Šćuk (od 46. D. Mišić).

NK Hajduk: prvo poluvrijeme Radošević - Oremuš, M. Ljubičić, Glumac, Jozinović - Pešić, Trebotić, K. Ljubičić, Tičinović - Vukušić, Ah. Sharbini. drugo poluvrijeme Subašić - James, Maloča, Miličević, Lima - Tomasov, Andrić, Luštica, An. Sharbini - Lendrić, Vuković.