HNK Neum-HNK Rama 0:2

HNK Neum, HNK Rama

U utakmici 15. kola 2. Lige FBIH-Jug, na stadionu ŠC Meteriz u Neumu, snage su odmjerile ekipe Hnk Neuma i Hnk Rame. Na stadionu se okupilo 100 gledatelja koji su svjedočili tvrdoj utakmici sa 2 pogotka, oba u korist gostiju iz Rame.
Ekipa Neuma krenula je agresivno u utakmicu, tražeći rani pogodak koji bi im osigurao mirniji nastavak susreta, dok su se gosti uglavnom branili i čekali svoju priliku iz kontre.
U 33. minuti Rama dolazi do vodstva. Nakon dobro očišćene lopte Budimir bježi domaćoj obrani i sigurno pogađa za 0:1.

Isti rezultat ostao je sve do 93. minute kada je Bećirović nakon odbijene lopte pogodio za 0:2 i potvrdu pobjede gostiju.
Treba naglasiti kako je Rama i ranije mogla do povećanja vodstva, međutim njihov zgoditak iz 81. minute poništen zbog zaleđa.