HNK Gošk-FK Leotar 3:1

Na krilima pobjede u Mostaru nogometaši Goška su u današnji meč ušli sa riješenoću da što prije dođu do vodstva, a u tim nanakama su uspjeli tek u 37. minuti preko Ivičića. Samo minutu kasnije bilo je već 2:0, a strijelac je bio Bekić. Sa tim rezultatom se otišlo na odmor.

U drugom dijelu Jusufbašić je u 58.minutu povećao na 3:0, a gosti su do počasnog pogotka došli u 89. minuti preko Gojka Cimirota.

Pobjeda Goška je i više nego zaslužena, a i gosti su pružili dobru partiju sa veoma mladom momčadi.

HNK Gošk: Sušac, Bošnjak, Bonacin, Rajič, Ivičić, Vasilj, Perić, Helvida, Jusufbašić, Bekić i Jelavić.

FK Leotar: Kkurika, Prebiračević, Andrić, Popović, Milović, Anđušić, Đerić, Cimirot, Danojević, Filipović i G. Cimirot.