FOTO  HNK Cibalia-NK Zadar 2:1

HNK Cibalia, NK Zadar
Gledatelji se još nisu smjestilo na svoja mjesta, a na semaforu je stajalo 1:0 za Cibaliju. U drugoj minuti prvo je Matija Mišić odlično šutirao, odličan blok obrane Zadra, ali lopta ponovo dolazi do igrača u nebeskoplavom dresu, Marka Martinkovića, koji pokušava šutirati, ali na putu prema golu lopta pogađa u ruku Maria Jurjevića i sudac pokazuje na bijelu točku. Preciznim šutom Matija Mišić pogađa za vodstvo Cibalije, premda je vratar Karlo Jurjević dirao loptu, ali nije uspio i spriječiti pogodak. Zadrani su u Vinkovce došli sa dosta pomlađenim sastavom, bez dosta igrača iz najboljeg sastava, ali i nakon primljenog pogotka iskazali su želju za pogotkom. Želja im se ubrzo i ostvarila. Sa ruba šesnaesterca u 15. minuti odlično šutira Ivan Jović, Mladen Matković krajnjim naporom kratko odbija loptu, a na nju natrčava Vlatko Blažević i posprema je pored nemoćnog vratara Cibalije.

U nastavku susreta malo bolja igra Cibalije, ali su i Zadrani odlučniji da održe postignuti rezultat. Nakvašen teren više je odgovarao gostima, jer su se lakše branili nego su Vinkovčani uspijevali organizirati dobar napad. Ipak želja gostiju da ostanu neporaženi ostala je samo želje. Ponovo je trener Miroslav Bojko imao u rukavu jokera, ponovo je bodove Vinkovčanima donio Mario Tadić. Odličan centaršut s nekih 30-tak metara iskosa izveo je najbolji igrač susreta Matija Mišić i točno pogodio mjesto gdje je bio stoper Jakov Filipović, koji glavom loptu upućuje na drugu stranu, na prvu stativu, gdje je spremno dočekuje Tadić i posprema u mrežu. Gol za tri boda u teškoj utakmici za obje momčadi.