FOTO  HNK Cibalia-NK Sesvete 3:0

HNK Cibalia, nk sesvete

Jedino je šteta što Vinkovčani nisu u većem broju došli na stadion, a i poveli svoje goste, jer bi sigurno bili zadovoljnim onim što bi vidjeli, a vidjeli bi nogometaše Miroslava Bojka kako se bore za nebeskoplavi dres svim srcem i snagom i vidjeli bi Cibaliju u najboljem svjetlu do sada. zaista su nogometaši Cibalije odigrali najbolju utakmicu u ovom prvenstvu, pa gostima nije preostalo ništa drugo već čestitati domaćinu na uvjerljivoj pobjedi sa zahvalnošću što ona nije bilo i duplo veća.

Imali su Vinkovčani opet odličnih prilika za gol, ovaj pita "samo" pet sto postotnih prilika kada su igrači išli oči u oči sa vratarom Segsete Topićem. Nagovještaj pobjede desio se u 38. minuti kada je na matija mIšić iz okreta volejom pogodio malu mrežicu s lijeve strane nemoćnog vratara Topića. Neuobičajeno su nogometaši Cibalije ušli u drugo poluvrijeme, odlično i već samo nakon dvije minute povećali vodstvo. odličnu povratnu loptu odigrao je Turčin, a kapetan Vitaić još bolje naciljao i pogodio isti kut kao i Mišić, opet je vratar bio nemoćan. Točku na pobjedu stavio je Mijoković, nakon što je slobodan udarac odlično izveo Plum, a nakon obrane Topiča Mijoković je pritrčao i zakucao za konačnih 3:0.