FOTO  HNK Čapljina - NK GOŠK 1:1

HNK Čapljina, NK GOŠK, Prva liga Federacije

Po kišovitom vremenu utakmicu je pratilo oko 200 gledatelja. Čapljina je došla u vodstvo u 20. minuti nakon jedne lijepe akcije kapetana Jelčića. Strijelac za 1:0 bio je Brajković. Vrijedi istaknuti nekoliko dobrih prilika na obje strane, ali do poluvremena rezultat je ostao nepromjenjen.

U drugom dijelu GOŠK baca sve karte u napad. U 71. minuti gosti dolaze do poravnanja iz kaznenog udarca, golom Malčića. Prethodno je u kaznenom prostoru bio srušen Bošnjak. Na kraju nezadovoljniji mogu biti gosti koji su imali veći broj prilika na utakmici  koje nisu iskoristili.

HNK Čapljina - NK GOŠK 1:1

Strijelci: 1:0 - Brajković '20, 1:1  - Malčić 71'

HNK Čapljina: Mikulić, Nebić(83', Pervan), Zulčić, Rako, Jaredić, Brajković(65', Pecelj), Džananović, Mahinić, Jurčević, Jelčić(80',Vasilj), Grbavac.

NK GOŠK:  Sušac, Žderić, Bošnjak, Mornar, Rozić(82', Ereiz), Malčić, Stjepanović(28', Dodig) ,Perić (53', Dujaković), Rodin, Popović, Jelavić.