FOTO  HNK Čapljina - HŠK Zrinjski 0:1

hšk zrinjski-hnk čapljina

Danas u Čapljini nogometaši HŠK Zrinjskog odigrali su prijateljski meč protiv domaće ekipe HNK Čapljina.

Nešto više od 100 gledatelja nazočilo je ovom prijateljskom meču. Šef struke Vinko Marinović isprobao je različite sastave u svakom poluvremenu.

U prvom poluvremenu ekipa Plemića nije uspjela zatresti mrežu domaćina tako da je rezultat prvog poluvremena  glasio 0:0.

U drugom poluvremenu šef struke je postavio drugu kombiniranu momčad koja je u jednoj akciji uspjela postići i zgoditak. Strijelac zgoditka za pobjedu Zrinjskog bio je iskusni Krešimir Kordić. Valja istaći da su za prvu momčad Zrinjskog prve minute upisali juniori Zelenika i Mikatek.

HŠK Zrinjski: Bandić, Blaić, Radeljić, Stojanović, Laštro, Žeravica, Petrak, Simeunović, Filipović, Todorović i Mešanović.

Drugi dio: Lončarić, Zelenika, Graovac, Karamatić, Stojkić, Mikatek, Radulović, Peko, Šćepanović, Kordić i Zakarić.