HNK Brotnjo – HNK Stolac 4:0

U utakmici 7. kola Druge lige - Jug. Brotnjo je na svom stadionu svladalo goste iz Stoca 4:0. Praktično iz prvog napada Brotnjo je stiglo do prednosti, a strijelac pogotka u prvoj minuti bio je Bernard Golemac. Nakon prvog pogotka na slijedeći se trebalo čekati više od pedeset minuta, jer je tek u 54. minuti terensku nadmoć Brotnjo okrunilo novim pogotkom.

Ante Čilić postigao je pogodak za 2:0, dok je pobjedu Brotnja u preostalom dijelu utakmice s dva pogotka potvrdio Vlado Soldo. Soldo je svoj prvi pogodak na utakmici postigao u 80. minuti, a pogodak za konačnih 4:0 samo dvije minute kasnije.

HNK Brotnjo: Vrdoljak, Golemac, Primorac (od 46. Miloš), Šaravanja, Milićević, Bulić (od 55. Šekerija), Vučić, Penava (od 52. Soldo), Marić, Čilić, Šarac. Trener: Romeo Šapina.

HNK Stolac: Katić, Perić, Buzaljko, Raguž, Katičić, I. Perić, B. Raguž (od 69. Marić), Biletić, Babić, Bebek (od 78. Marković), Udovičić (od 46. Juko). Trener: Vide Raguž.