HNK Branitelj-NK Sloga 5:1

Očekivano domaćin je slavio rezultatom 5:1, a gosti iz Tolise bili su tvrđi protivnik nego što se očekivalo. Prvi dio nije donio puno nazočnim gledateljima kojih se danas okupilo oko 150. Gosti su čak uspjeli povesti u 63. minuti preko Nedića.

Nakon toga Branitelj se budu i preuzima konce igre u svoje ruke. U 65. minuti Branitelj preko Pinjuha poravnava na 1:1. Do kraja još četiri pogotka u mreži gostiju koji su ostali sa igračem manje u 69. minuti. Strijelci za Branitelj bili su još Renato, Bebanić 2 puta i Vazgeč.

HNK Branitelj: Budimir, Vazgeč, Marić, Dragičević, Aničić, Margeta, Renato, M. Pinjuh , Ferenc , A. Pinjuh i Glavina . Još su igrali Bebanić, Eminović i Gagro.

NK Sloga: Dominković, Josić, Mar. Oršolić , Mario Nedić, Marošević, T. Damjanović, Vincetić, P. Oršolić, Marinko Nedić, D. Oršolić i Đ. Damjanović.