FOTO  HNK Branitelj-NK Jedinstvo 2:0

Branitelj: Pandža, Vazgeč, Gagro, Renato, margeta, Eminović, Glavina, Pinjuh, Dragičević,Delić, Bebanić . Još su igrali : Suton, Ferenc, Šimunović

Jedinstvo: keranović, Kovačević ,Sejdić, Šušnjar, Batinić, Kovač, Džaferović, šarić, Abdić, Galin, Gomis. Još su igrali : Hodžić, Dasilva,

Od početka je Branitelj preuzeo inicijativu i zaprijetio je prvo u 10.minuti preko Glavine, čiji udarac brani Keranović. Zatim u 14.minuti stopostotna prigoda kada se Pinjuh našao sam pred gostujućim golmanom koji je bio uspiješniji.

Potom u sljedećoj minuti na ubačaj Vazgeča kasne Pinjuh i Glavina. U 28.minuti udarac Margete sa 20 metara opet brani odlični Keranović.

Ipak do vodstva dolazi Branitelj i to u zadnjoj minuti prvog poluvremena kada je Glavina pogodio preciznim udarcem .

U 52.minuti domaćin povećava na 2:0 kada je Pinjuh izašao sam pred vratara jedinstva i time postavio konačan rezultat utakmice. Do kraja Branitelj je prijetio preko Bebanića i Ferenca ,a gosti su najbolju prigodu za gol imali u 92.minuti kada udarac Mišića brani izvrsni Pandža.