FOTO  HNK Branitelj-NK Hajduk 1:2

Oko 1200 gledatelja, većinom navijača Hajduka došlo je na stadion u Tomislavgradu da vidi svoje ljubimce, a na kraju nikako ne mogu biti zadovoljni igrom Majstora sa mora.

U prvom dijelu Hajduk je poveo preko Andrijaševića, a imali su bijeli još dvije dobre prigode preko Lendrića, ali istakao se vratar Branitelja Pandža. Na odmor se otišlo sa tih 0:0, a Balakov je na poluvremenu promijenio cijelu momčad.

Drugi dio Hajduk stišće Branitelj i opet bijeli imaju prilike preko Sharbinija čiji udarac brani Pandža, a udarac Miličevića glavom odsjeo je na prečki. Branitelj se ne predaje i dolazi do poravnanja nakon autogola Jamesa, a u istoj minuti Ferenc koji je bio jedan od najboljih pojedinaca susreta  pogađa vratnicu.

Hajduk do pobjede dolazi iz slobodnog udarca kojeg nepogrješivo izvodi Trebotić. Do kraja nije bilo nekih prigoda, te susret završava rezultatom 2:1 za Hajduk.

HNK Branitelj: Pandža - Vazgeč (od 67. Glogovac), Dragičević (od 59. Aničić), Delić (od 77.), J. Marić (od 59. Ferenc) - Pinjuh (od 46. Gagro), Zovko (od 46. Suton), Margeta (od 73. Petrović), Glavina (od 76. Dan. Marić), Bebanić (od 51. Šimunović) - Eminović.
NK Hajduk: prvo poluvrijeme Subašić - Oremuš, Maloča, Glumac, Kukoč - Pešić, Andrijašević, K. Ljubičić, Tomasov - Vuković - Lendrić. Drugo poluvrijeme Radošević - James , Miličević, Mić, Ruben Lima - Tičinović, Trebotić, Luštica, An. Sharbini - Sarić - Ah. Sharbini.