HNK Branitelj-FK Željezničar 0:3

HNK Branitelj, FK Željezničar, KUP BIH, HNK Branitelj, 2 liga jug

Utakmica je igrana po kiši i mokrom terenu pred nekoliko stotina gledatelja. Željezničar je i u ovoj utakmici pokazao da je prejak za Branitelja, iako je Osim dao priliku nekim nogometašima koji do sada nisu zabilježili veću minutažu. Plavi sa Grbavice poveli su u 6. minuti preko Bešlije i to je bio rezultat prvog dijela.

U drugom dijelu momčad Branitelja je pokušala napasti, ali nije im pošlo za nogom da svladaju vratara Željezničara. Sa druge strane gosti su preko Baljića u 55 i Peraka u 75 minuti postigli još dva pogotka i sa konačnih 0:3 slavili u ovoh utakmici.

Nakon dvije utakmice Željezničar se sa konačnih 9:0 plasirao u polufinale Kupa BiH.

U drugoj utakmici igranoj u 13. sati Sloboda i Olimpic su odigrali neodlučeno 1:1. Sa obzirom da je i prva utakmica završila istim rezultatom pristupilo se izvođenju kaznenih udaraca. Tu su gosti imali više sreće i rezultatom 5:6 plasirali se u polufinale Kupa BiH.