HFC Zrinjski osvojio bod u Gračanici

HFC Zrinjski, MNK Kaskada

U prvom kolu Premijer lige BiH u futsalu HFC Zrinjski je gostovao kod Kaskade u Gračanici.

Utakmicu su Plemići otvorili vodstvom preko Grozdanića u 7. minuti susreta. Na 1:1 poravnava Nurkić u 15. minuti, dok domaći do potpunog preokreta dolaze u 17. minuti preko Spahića. Na odmor se otišlo rezultatom 2:1,

U drugom dijelu novi preokret, ovaj puta u režiji Plemića. Prvo je u 26. minuti poravnao Sušac, da bi zatim Grozdanović u 32, minuti doveo Zrinjski u vodstvo. Do kraja domaći ipak dolaze do boda pogotkom Spahića za konačnih 3:3.

Ovo je veliki uspjeh za momčad koja je došla na gostovanje sa samo osam igrača i momčad za koju se prije samo nekoliko dana nije ni znalo hoće li nastupiti u Premijer ligi.