GOŠK iz Gabele slavio na Koševu i šokirao Sarajevo

Zrinjski Gošk

Naime, na Koševu je pomalo iznenađujuče slavio GOŠK iz Gabele. GOŠK je do utakmice na Koševu upisao dva poraza, ali danas je senzacionalno u gostima svladao Sarajevo 1:0.

Ključni trenutak susreta dogodio se u 70. minuti kada je bivši nogometaš Željezničara, Mirsad Ramić, odlično prebacio domaćeg vratara. Mladost je pobjedom od 1:0 u gostima kod Borca izbio na vrh ljestvice s devet bodova i postala jedina momčad koja je u prve tri utakmice ove sezone ostvarila tri pobjede.

Jedini pogodak na susretu je zabio Šišić već u petoj minuti susreta. U prvom današnjem susretu, Krupa i Sloboda su remizirali 0:0. Domaćini su stvarali prilike, a najviše se istaknuo gostujući vratar Muminović koji je obranio opasne pokušaje Krupe.

Sloboda je ponajprije zahvaljujući njemu osvojila prvi bod u novoj sezoni, ali je i dalje bez postignutog gola poslije tri odigrana kola.