HERCEGOVAČKI FUTSAL HMNK Rudnik osvojio bod u Sanskom Mostu, MNK Hercegovina danas protiv Buba Mare

HMNK Rudnik, MNK Hercegovina

U osmom kolu Prve lige FBiH, grupa 2 ekipe MNK Sparta i HMNK Rudnik podijelile su bodove odigravši u Sanskom Mostu 3:3.

Prvo poluvrijeme završeno je bez golova, a u nastavku su prvi do vodstva došli gosti preko Gorana Zeke. Edin Sarhatlić postiže pogodak za poravnanje, a zatim Ajdin Velić donosi prednost Sparti. Svojim drugm pogotkom Sarhatlić je povisio na 3:1.

No, uporni Mostarci u završnici utakmice dolaze do izjednačenja i vrijednog boda. Vice Božić i Dragan Edi Marić dali su golove za Rudnik.

Utakmica FK Konjodor – MNK Mostarske kiše nije odigrana zbog nedolaska gostiju, a danas u 18 sati u Širokom Brijegu momčad MNK Hercegovina je domaćin MNK Buba Mara iz Cazina.