Hattrickom Karića GOŠK do nova 3 boda

NK Široki Brijeg, GOŠK Gabela, Premijer liga BiH, GOŠK Gabela, FK Sarajevo, GOŠK Gabela, FK Rudar
U prvih 20 minuta prvog poluvremena GOŠK je imao stalnu inicijativu da bi u 21 minuti danas raspoloženi Mahir Karić nakon greške odbrambenih igrača poslao loptu pokraj istrčalog golmana i dovodi GOŠK u vodstvo od 1-0.

U 21 minuti golman GOŠK-a Schreng spašava siguran pogodak nakon slobodnog udarca gostiju. U 30 minuti igrač GOŠK-a Zlomislić fantastičnim udarcem tjera gostujućeg golmana da loptu krajnjim naporom izbaci u korner te ih je publika obadvojicu nagradila gromoglasnim pljeskom.

2-0 u 40 minuti Mahir Karić udarcem sa 16 metara u donji desni ugao savladava gostujućeg golmana. Sa tim rezultatom ekipe idu na odmor. U drugom poluvremenu nastavlja se stalna inicijativa GOŠK-a, da bi u 68 minuti Karić povećao vodstvo na 3-0.

Dubinskom loptom u 80 minuti pokraj dva igrača GOŠK-a gosti dolaze do šanse, koju danas odlični golman Schreng spašava vrata gola. Suđenje na današnjoj utakmici bilo je korektno, a domaći igrači bili su nagrađeni stalnim navijanjem domaćih navijača ''Lavovi''.