GRADSKI DERBI HFC Zrinjski vodio 4:1, pa doživio težak poraz

HFC Zrinjski, poraz

U gradskom derbiju ekipa Mostar SG Staklorad pobijedila je sinoć momčad Zrinjskog s 9:4.

Plemići su nakon prvog poluvremena imali vodstvo 4:1, a u nastavku primili su osam pogodaka.

Toni Tipurić, Luka Pehar, Leon Kozarić i Ivan Perić bili su strijelci za Zrinjski, dok je jedini pogodak za Mostar SG u prvom dijelu postigao Samir Gosto.

Već nakon četiri minute drugog poluvremena aktualni prvaci BiH dolaze do preokreta i prednosti 5:4. Dva puta je pogodio Josip Bošković, po jednom Bilal Jelić i Daniel Marinho se Souza.

Zrinjski je pokušao napraviti iznenađenje, ali su igrači Mostar SG do kraja susreta postigli još četiri gola za uvjerljivu pobjedu. Bilal Jelić je postigao još dva gola, Daniel Marinho se Souza i Samir Gosto po jedan.

Mostar SG je vodeća momčad Premijer s 26 bodova, Zrinjski je sedmi sa deset osvojenih bodova.