FOTO  Golčinom Modrića do pobjede: Hrvatska - Turska 1:0

hrv-tur

... nogometaši Turske bazira ponajviše na svoj gol. Hrvatska je povela golčinom Luke Modrića i sa rezultatom od 1:0 se otišlo na popuvrijeme.

U drugo poluvrijeme Hrvatska kreće još otvorenije te se nizaju šanse, ali sreća je bila na strani Turske jer su Hrvati u drugom poluvremenu pogodili dvije vratnice, a i odličnim obranama istaknuo se vratar Turske.

Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao, a trebao istaknut i dosta grubu igru turskih nogometaša koju je najviše na sebi osjetio branić Hrvatske Vedran Ćorluka.

HRVATSKA: Subašić - Srna, Ćorluka, Vida, Strinić - Badelj, Modrić - Brozović, Rakitić, Perišić - Mandžukić

TURSKA: Volkan Babacan - Gokhan Gonul, Mehmet Topal, Hakan Balta, Caner Erkin - Selcuk Inan, Ozan Tufan - Hakan Calhanoglu, Oguzhan Ozkayup, Arda Turan - Cenk Tosun