Fotografija kao jasna poruka: Igrači Cibalije s prekriženim HNS!

HNK Cibalia, Ultras Vinkovci
Kola su za Vinkovčane krenula nizbrdo u 50. minuti kada je zagrebački sudac Goran Pečarić olako dosudio jedanaesterac za domaćine. Komnen Andrić je to pretvorio u pogodak, a pri rezultatu 2:2 sudac Pečarić je isključio stopera Cibalije Zvonimira Milića da bi samo dvije minute kasnije Inter stigao do potpunog preokreta.

Ogorčeni igrači Cibalije poslije utakmice su se, zajedno sa svojim navijačima, fotografirali s prekriženim 'HNS', šaljući poruku nogometnim vlastodršcima.

"Što reći nakon ovakve utakmice? Teško mi je bilo kad sam vidio u svlačionici da neki moji igrači plaču. Neke situacije u drugom poluvremenu su odlučile pobjednika. Kad to kažem mislim na pena koji po meni nije postojao", izjavio je nakon utakmice trener Cibalije Mladen Bartolović.

Vinkovčani su u grčevitoj borbi za ostanak, svaki im je bod vrijedan kao suho zlato i stoga ne čudi njihovo nezadovoljstvo nakon ovakvog raspleta.