FOTO  FOTO/ Zrinjski i Šibenik u Međugorju odigrali 2:2

prijateljska utakmica, Zrinjski i Šibenik

U prijateljskoj utakmici odigranoj u Međugorju nogometaši Zrinjskog i Šibenika odigrali su 2:2.

Plemići su u prvom poluvremenu bio bolja momčad, te u 17. minuti vrlo blizu vodstva. Čurjurić je izveo slobodan udarac, a vratar Rogić uspio skrenuti loptu u vratnicu.

prijateljska utakmica,Zrinjski i Šibenik

Na otvaranju drugog poluvremena Šibenčani postižu dva gola. Ivan Antunović pogodio je mrežu Solde u 49. i 54. minuti. Zrinjski je smanjio u 59. minuti preko Čurjurića koji je uspješno realizirao jedanaesterac.

U posljednjim trenucima susreta Plemići su stigli do poravnanja. Lendrić je ubacio za Pezera kojemu nije teško postići pogodak.

Zrinjski: Brkić (od 46. Soldo), Kadušić, Rugašević (od 46. Barišić), Gojković, Barbarić, Rustemović (od 46. Čirjak), Čurjurić (od 60. Peter), Zlomislić (od 60. Uche), Mandić, Tičinović (od 60. Šovšić), Kunić (od 46. Lendrić).

Šibenik: Rogić, Blaić, Pandža, Juričić, Rak, Musa, Barišić, Celić, Grdić, Laća, Ćurić (još su igrali Labrović, Antunović, Kukec, Bulat, Vukorepa, Radomirović)