FOTO  U odličnoj utakmici Brotnjo bolji od Tanga, fantastična večer Zvonimira Ćavara

Premijer Futsal liga, Brotnjo, utakmica

U okviru 3. kola Premijer futsal lige BiH malonogometaši Brotnja na svom parketu svladali su momčad Tanga rezultatom 9:6.

Iako je Brotnjo već u sedmoj minuti imao prednost od 4:0, te se činilo kako će lako riješiti susret, nije bilo tako.

Momčad Tanga u fantastičnoj futsal predstavi stizala je tijekom cijelog susreta rezultatsku prednost domaćina i utakmicu vraćala u neizvjesnost. Vratili su se gosti tako na minimalni zaostatak od 5:4 početkom drugog poluvremena.

Imali su i fantastičnu priliku za izjednačenje no, nisu je uspjeli realizirati. Tada na scenu stupa Zvonimir Ćavar i fantastičnim pogocima diže prednost na 7:4. Malu nadu gostima vraćaju Elez i Musić, no Anto Galić i Zvonimir Ćavar postižu još dva pogotka za domaće i donose Brotnju nova tri boda.

Strijelci za Brotnjo: Ivanković, Prskalo, Suton, Galić, Musić (ag) i Zvonimir Ćavar x 4

Strijelci za Tango: Bilić, Bjelica, Šćepanović, Musić, Elez x 2