Nekoliko stotina gledatelja odlučila je današnje sparno svibanjsko poslijepodne provesti na stadionu pod Bijelim Brijegom i nisu se prevarili.

Slaven Musa je izveo slijedeći sastav:

Hadžić, Duro, Miličević, Sušić, Ivanković, Stojkić, Pehar, Zadro, Lendrić, Aničić i Markić. Još su igrali Gagro, Arežina i Barišić.

Drina je nastupila u sastavu:

Maksimović, Ivanović, Krčmar, Rustemović, Kutlačić, Mitrović, Đerić, Vasić, Molerović, A. Vasić i Ćulum. Još su igrali Lučić i Vukašinović.

Sama utakmica počela je sa svečanošću u kojoj su pripadnici KN Ultras Zrinjski dodijelili su navijački  pokal "Filip Šunjić Pipa" Marinu Aničiću.

Utakmica je protekla u dominaciji Zrinjskog, i samo je bilo pitanje sa koliko pogodaka će gosti kući u Zvornik. Vodstvo Zrinjskom donio je Mile Pehar u 7. minuti nakon ubačaja kapetana Ivankovića. I nakon vodstva totalna dominacija Zrinjskog sa mnoštvom prigoda, a na drugi pogodak smo čekali do 28 minute kada je mladi Miličević postigao pravi europogodak sa nekih dvadesetak metara. Sa 2:0 se otišlo na odmor.

U drugom dijelu se nastavila priča iz prvog, a vratar Drine bio je najbolji pojedinac na terenu i spasio svoju momčad od potopa. Konačan rezultat postigao je Lendrić u 76 minuti susreta i tako potvrdio titula najboljeg strijelca Premijer lige BiH.

Prava je šteta što je utakmicu pratilo malo gledatelja sa zapadne tribine, dok su oni najvatreniji navijači Zrinjskog usprkos velikoj vrućini u lijepom broju napunili svoje stajanje.