FOTO  HNK Stolac i FK Velež u finalu pionirskog doigravanja

Uprvom susretu snage su odmjerili Stolac i Zrinjski. Prvo poluvrijeme bila je ravnopravna borba, a Zrinjski je poveo pogotkom Sabljića na asistenciju Barišića. U nastavku igre Stolac je potpuno preuzeo inicijativu i prijetio je izjednačenjem, što se i dogodilo 12 minuta prije kraja kada ubačaj Marića koristi Katić koji zabija za 1:1. Regularan dio završio je 1:1 i pristupilo se izvođenju jedanaesteraca u kojima je Stolac bio uspješniji i potpuno zasluženo izborio finale.

I u drugom susretu između Lokomotive i Veleža nije bilo pobjednika između ravnopravnih suparnika i odlučivali su jedanaesterci. Velež je poveo pogotkom Isić Tarika u 7. Minuti dok je strijelac za Lokomotivu bio Špago na asistenciju Begovića u posljednoj minuti susreta. Na penale bio je uspješniji Velež.

HNK Stolac – HŠK Zrinjski  5:4 (1:1)

FK Lokomotiva – FK Velež  2:5 (1:1)

Utakmica za 3. mjesto je sutra u 17 sati, dok je finale u 18,30.