FOTO  HNK Čapljina - NK Troglav 3:0

HNK Čapljina

Ovaj puta stradala je jako neugodna momčad NK Troglav iz Livna  koja je teren u Bjelavama napustila sa tri pogotka u svojoj mreži. Nogometaši Čapljine od prve su minute krenuli odlučno i počeli stvarati prigode od kojih je prva urodila plodom  već u 11. minuti kada se u jednoj gužvi pred vratima gostiju iz Livna najbolje snašao Nikola Vuksanović.  I nakon postignutog pogotka Čapljina nastavlja sa napadima pa je na 2:0 u 35. minuti preciznim udarcem glavom povećao Igor Remetić. I u drugom poluvremenu vidljiva je bila premoć domaćih nogometaša ali se rezultat nije mijenjao sve do 78 minute kada za konačnih 3:0 euro pogotkom i pravom „bombom“ sa nekih 10-tak metara pogađa Jusufbašić. Pobjeda Čapljine mogla je biti i uvjerljivija, ali su isto tako i nogometaši Troglava imali nekoliko izglednih prigoda za postizanje pogotka. U nekoliko navrata lopta je prošla tik uz vratnicu.

Zbog prigovora ili točnije vikanja na glavnog suca Danijela Majstorovića  u 65.minuti isključen je trener Troglava Vinko Vukoja. Utakmica je protekla uz dosta borbenu ali ipak fer i korektnu igru obje momčadi. Dio ozračja sa ovog susreta na terenu u Bjelavama prikazujemo vam kroz nekoliko fotki.