FOTO  HNK Branitelj – HNK Grude 3:2 (2:1)

HNK Branitelj: Čugalj, Vazgeč, Marić, Suton ( od 81. Ćosić), Rogić, Margeta, Bebanić, Eminović, Zovko, Dragičević, Kajan (od 66. Knezović (od 74. Ferenc)

HNK Grude: J. Miloš, T. Ćorluka, D. Bracić, B. Miloš (od 49. Martinović), I. Ćorluka, Bandić, I. Ćorluka (od 46. Logara), A. Ćorluka, Karačić (od 46. I. Mikulić), M. Mikulić, A. Miloš

Početak utakmice pripao je Branitelju koji je odmah krenuo prema golu gostiju, ali unatoč tome mlada i vrlo dobra momčad Gruda povela je u 10. minuti nakon greške golmana domaćih loptu je uzeo M. Mikulić i proslijedio je mladom A. Ćorluki koji lako pogađa nečuvanu mrežu za 0:1.

Nakon toga Branitelj pojačava napade prema golu Gruda i nastoji izjednačiti. U 18. minuti udarac Eminovića prohujao je pored lijeve vratnice, zatim u 21. minuti udarac Bebanića brani Miloš.
U 26. minuti odlična akcija domaćih, Suton je dodao Eminoviću koji pogađa za 1:1. Odmah u idućoj minuti nabacivanje Vazgeča završava na vratnici.
Suton je u 39. minuti promješao obranu gostiju, prošao 3 igrača i pucao, ali golman gostiju je opet bio uspješanČ

2:1 - nakon ubacivanja Bebanić glavom pogađa za vodstvo domaćina u 41. minuti.
Drugo poluvrijeme Branitelj je imao inicijativu, a treba izdvojiti šansu Sutona koji pogađa stativu u 61. minuti.
U 73. minuti gosti su izjednačili nakon udarca A. Miloša koji je pogodio lijevi donji kut.
Samo 4 minute kasnije Bebanić postavlja konačni rezultat za 3:2 nakon preciznog udarca.