FOTO  Duel mostarskih klubova u Drugoj ligi, Bjelopoljac porazio Branitelj s 4:1

Bjelopoljac - Branitelj

U četvrtom kolu Druge lige FBiH, skupina jug nogometaši Bjelopoljca pobijedili su na svom terenu ekipu Branitelja s 4:1.

Armin Abazović u 30. minuti i Senad Brekalo u 45. minuti bili su strijelci za domaćina u prvom poluvremenu. Branitelj je u 62. minuti preko Luke Šarca smanjio na 2:1. U 90. minuti Abazović je postigao svoj drugi gol, a Mustafa Šetka u 93. minuti postavio konačni rezultat.

Branitelj je od 65. minute igrao s igračem manje na terenu, nakon što je zbog drugog žutog kartona isključen Luka Cvitanović.

Bjelopoljac je sada na učinku od dvije pobjede i jednog poraza, dok Branitelj ima jednu pobjedu i tri poraza.