FOTO  FK Unis Vogošća – HNK Branitelj Mostar 0:3 (0:1)

HNK Branitelj, vogošća
UNIS: Babović, Kadić, Krndžija, Dizdarević, Strika, Bečirević, Smajić, Burina, Đukić, Nekić, Mehanović

BRANITELJ: Pandža, Vazgeč, Gagro, Zovko, Marić, Renato, Margeta, Ferenc, Bebanić, Pinjuh A., Marić, Delić. Još su igrali: Slišković, Suton, Pinjuh M.

Od početka susreta ekipa Branitelja je krenula odlično u susret i već u prvim minutama propustila nekoliko prilika. Gosti su došli u vodstvo u 14. minuti nakon što je zabio Ante Pinjuh za 0:1.

U 53. minuti Branitelj je povećao prednost. Nakon odličnog prodora raspoloženog Pinjuha zabio je Ferenc za 0:2. Poslije toga gosti su kontrolirali igru, bilo je još nekoliko pokušaja gostiju ali udarci Ferenca i Bebanića završavaju pored gola, a udarac Pinjuha brani domaći golman.

83. minuta donijela je novi pogodak gostiju nakon što je Pinjuh još jednom odlično asistirao, Bebanić je izišao sam pred golmana i lagano zabio za 0:3. Cijela ekipa Branitelja odigrala je odličnu utakmicu i potpuno zasluženo visoko porazila domaću ekipu.