FK Slavija-HŠK Zrinjski 3:2

Povela je Slavija sa bijele točke u 31 golom Igora Radovanovića,  a prethodio je prekršaj Stojkića. U tim trenucima Ultarsi su nezadovoljni sudačkom odlukom ubacili nekoliko baklji u teren, te tako na kratko prekunili utakmicu. U prvom dijelu Zrinjski je imao nekoliko šansi, ali na odmor se odlazi rezultatom 2:0, jer je u sudačkon nadoknadi Šešlija matirao Hadžića.

Nakon toga Zrinjski kreće na sve ili ništa, i u 63 minuti Lendrić smanjuje rezultat sa bijele točke na 2:1. Desetak minuta kasnije, točnije u 71. minuti već je 2:2, a strijelac za Plemiće je Stjepanović. I nakon poravnanja Zrinjski je bolji, ali to ništa Plemićima ne znači jer u 83 minuti domaćin postiže pogodak preko Popovića za slavlje i pobjedu 3:2.