Zrinjski-Čelik

Momčadi su isrčale u slijedećim sastavima:

FK Rudar: Kozić, Nišević, Burazor, Kojić, Pekija, Džafić, Arežina, Miloš, Ćulum, Jovićić

HŠK Zrinjski: Karačić,  Blaić, Peko, Graovac, Radulović, Žeravica, Todorović, Stojanović (Filipović) , Mešanović (Kordić), Laštro, Zakarić(Stojkić).

Plemići su od prve minute krenuli agresivno i imali su inicijativu iz koje se se redale prigode za pogodak.  Strijelac pogodka za vodstvo bio je Todorović u 37. minuti.Par minuta kasnije mogli su Plemići i do 2:0, ali Mešanović nije pogodio mrežu Rudara.

I u drugom dijelu dominacija Zrinjskog čiji su nogometaši stvorili još nekoliko izrazito povoljnih šansi, prije svega preko Mešanovića, ali rezulatat se nije mijenjao.

Utakmici je nazočilo oko 1000. gledatelja, a među njima je bila velika grupa navijača Zrinjskog, popularnih Ultrasa koji su i danas bili 12. igrač Zrinjskog.

Nakon 7. odigranih kola HŠK Zrinjski je i dalje na prvom mjestu Premijer lige BiH bez poraza i bez primljenog pogotka.